В Іматрі мешкає близько 30 тисяч чоловік. Тут працюють великі целюлозно-паперові комбінати, які по суті є містоутворюючими.
![finland_2.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20160221/finland_2.jpg)
Нещодавно в місті було введено в дію три нові біоенергетичні котельні потужністю 30 МВт, 4 МВт і 1,5 МВт. Щорічне споживання деревного палива для Іматри складає 100000 кубометрів.
Крім переходу Іматри на біопаливо, під новий рік фіни також ввели котельню на щепі в Каухаві, що в західній Фінляндії. Таким чином, вся муніципальна теплоенергетика Фінляндії повністю переведена на біопаливо.