![na_odeshini_gotyut_do_zapysky_zavod_z_virobnictva_palivnih_eko_briketiv_1.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20160303/na_odeshini_gotyut_do_zapysky_zavod_z_virobnictva_palivnih_eko_briketiv_1.jpg)
Завод з виробництва біопалива планують ввести в експлуатацію вже у лютому, передає сайт Татарбунарської РДА.
Передбачається, що брикетний завод забезпечить екологічним паливом значну кількість мешканців Татарбунарського району. На додачу, нове виробництво дозволить працевлаштувати 15-20 осіб.
Власник майбутнього заводу Валентин Могильніков переконаний, що паливні брикети з місцевих сільськогосподарських відходів забезпечать значну економію викопних енергоресурсів. «Завдяки заводу місцеві фермери отримають змогу вигідно утилізувати солому та виноградну лозу, яку раніше спалювали, – зазначає фахівець. – До того ж значно спроститься і здешевиться доставка палива до споживачів».
Наразі процесом монтажу обладнання керує майбутній директор заводу Константин Тимкаєв.
![na_odeshini_gotyut_do_zapysky_zavod_z_virobnictva_palivnih_eko_briketiv_2.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20160303/na_odeshini_gotyut_do_zapysky_zavod_z_virobnictva_palivnih_eko_briketiv_2.jpg)