«Наірі» займається рослинництвом на полях навколо села Надеждівка (Лозівський район), а також мають завод з виготовлення олії. Відходи від переробки власники агрофірми використовують економічно – виготовляють паливні гранули із соняшникового лушпиння.
![nairi.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20160620/nairi.jpg)
Саме їх виготовлення надихнуло господарів розпочати тепличний бізнес – на заводі почали виготовляти паливні гранули для опалювання теплиць. У котельні встановили спеціальне обладнання, що дозволяє зекономити на опаленні.
![nairi_2.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20160620/nairi_2.jpg)
«У нас безвідходне виробництво. Хтось це лушпиння викидає, а ми ним опалюємо наші теплиці. З сьогоднішньою дороговизною енергоносіїв, думаю, в Україні поменшає теплиць. Газ дуже дорогий. Але я думаю, час покаже, що теплиця, яка опалюється біопаливом – це дуже вигідний бізнес», — розповідає Арсен Товмасян.
![nairi_3.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20160620/nairi_3.jpg)
У теплиці «Антрацит», яка займає гектар, вирощують гібрид томатів Болена. Для запилення спеціально завезли джмелів із Дніпропетровщини.
![nairi_4.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20160620/nairi_4.jpg)
Наскільки рентабельний бізнес, аграрії поки не беруться прогнозувати. Кажуть, потрібно спочатку продати помідори. Це ж перший врожай збирають! Проте, якщо й залишаться, як-то кажуть, у мінусі, від поставленої мети не відмовляться, запевняє співвласник.